Wolfteam Şifre Değiştirme

Wolfteam oyununda karakterinizin çalınma tehlikesine karşı sık sık şifrenizin değiştirmenizi öneriyoruz. Şifre değiştirme sırasında yaşanan başlıca sorunlar; şifre değiştirme sayfasına erişilememe ya da mevcut şifrenin hatırlanamaması. Şimdi şifre değiştirme işlemini yapamayan oyuncular için şifre değiştirmeyi resimli olarak anlattık.

Şifre değiştirme işlemi için öncelikle Joygame sayfasına gidiyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz.

wolfteam-sifre-değiştirme

 

sayfanın en altında bulunan ‘hesabım’ linkine tıklıyoruz.

wolfteam-sifre-degistirme-2

erişilen sayfada ‘şifremi değiştirmek istiyorum’ linkine tıklıyoruz.

wolfteam-sifre-degistirme-3

Açılan sayfada yeni şifremizi iki defa girip hemen ardından eski şifremizi giriyoruz ve ‘şifremi değiştir’ butonuna tıklıyoruz.

Artık Wolfteam hesabımızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesini kısmende olsa engellemiş olduk. Bu noktadan sonra hesabınızın güvenliği sizin şifrenizi ne kadar koruya bildiğinize kalmış.

Dikkat: Şifrenizi oluşturma aşamasında şifrenizi belirlerken (- @ ! vb.) vb özel karakterler kullanarak hesabınızın kısmen daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Biz bütün Wolfteam oyuncularına daha eğlenceli zamanlar diliyoruz.

Uyarı: 6-18 yaş arası kullanıcıların oyun başında 2 saatten fazla zaman geçirmemesini tavsiye ediyoruz.

Şifrenizi belirli aralıklarla değiştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Son zamanlarda wolfteam oyununda hesap çalınma olayları oldukça artmış bulunuyor.

wolfteam katdolmak için tıklayın

 

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>